Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową Delphi Technologies Academy w ramach szerszego projektu wsparcia dla mechaników samochodowych MASTERS OF MOTION.

MASTERS OF MOTION to portal przygotowany dla wsparcia serwisów z filmami instruktarzowymi, poradnikami, bazą wiedzy z najnowszymi niezbędnymi informacja – gdzie eksperci dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Kampania MASTERS OF MOTION została przygotowana na bazie badań, które zostały przeprowadzone w 4000 warsztatach w 10 krajach Europy w ramach 4 grup konsultacyjnych. Badania pozwoliły poznać potrzeby warsztatów oraz przygotować i rozwijać materiały, które będą rzeczywistą pomocą dla serwisantów aut.

Delphi Technologies Academy natomiast to system szkoleń online w ramach którego jest dostępnych co raz więcej kursów, gdzie możesz śledzić swoje postępy, robić notatki.  Obecnie dostępne w Polsce kursy można znaleźć pod linkiem.

Platforma e-learningowa Delphi Technologies Academy umożliwia mechanikom dostęp do materiałów szkoleniowych na dowolnym urządzeniu, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, który im odpowiada.

Każdy kurs Delphi Technologies Academy ma na celu zaspokojenie potrzeb szkoleniowych szerokiego grona odbiorców: od początkujących po zaawansowanych mechaników. Platforma została uruchomiona w języku polskim z 50-cioma modułami; kolejne moduły będą dodawane na bieżąco. Aktualnie główny nacisk kładziony jest na pojazdy hybrydowe i elektryczne, diagnostykę oraz ADAS (zaawansowane systemy wspomagania kierowcy), oferując szereg treści dotyczących takich tematów jak zaawansowane technologie oświetleniowe i techniki ładowania, filmy instruktażowe dotyczące bezpiecznego podnoszenia pojazdów hybrydowych i elektrycznych, a także symulator silnika i szczegółowe przeglądy najnowszych modułów napędowych OE. Bardziej złożone tematy zostaną odblokowane dopiero po ukończeniu przez użytkowników wszystkich wymaganych kursów podstawowych.