Doświadczeni doradcy

Zespół wykfalifikowanych pracowników jest zawsze gotowy do pomocy w doborze odpowiednich części.

Szeroki asortyment

W naszej ofercie znajdują się części do samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych.

DIESELLAND jest marką handlową firmy AUTORAK

AUTORAK to przede wszystkim dystrybucja części zamiennych do systemów wtryskowych paliwa (w tym układów benzynowych), do wszystkich typów pojazdów i silników stacjonarnych. Posiadamy największy w Polsce magazyn części zamiennych: pomp wtryskowych, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy oraz innych elementów układu paliwowego montowanych w starszych, jak i najnowszych silnikach wysokoprężnych.

DIESELLAND to kompleksowa obsługa serwisów i warsztatów specjalizujących się w naprawie aparatury wtryskowej. Oferujemy doradztwo techniczne i wyposażenie warsztatu w narzędzia i urządzenia diagnostyczne. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem narzędzi diagnostycznych BOSCH i HARTRIDGE.

Powierzchnia magazynowa

0m2

Powierzchnia magazynowa
Wysyłek dziennie

0+

Wysyłek dziennie
Obsługi DIESLA

0osób

Obsługi DIESLA

30 lat doświadczenia w branży DIESLA

  • Firma Autorak powstała w 1992r. jako warsztat naprawy wtryskiwaczy. Z czasem rozwinęła działalność handlową stając się oficjalnym dystrybutorem WUZETEM Warszawa, a w późniejszym czasie autoryzowanym partnerem handlowym Bosch Automotive. W latach kolejnych rozwijała współpracę handlową z dostawcami krajowymi i zagranicznymi stając się jednym z liderów branży DIESLA.
  • Prowadzimy doradztwo techniczne i pomoc serwisową dla swoich klientów. Dzięki firmie Bosch Service Rak oferujemy wsparcie dla warsztatów i serwisów nie posiadających specjalistycznych urządzeń diagnostycznych i pomiarowych. Dzięki stanowiskom probierczym BOSCH i HARTRIDGE oferujemy pomoc w diagnostyce i regulacji pomp wtryskowych, wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy oraz pomp PLD: BOSCH, DELPHI, DENSO i SIEMENS-VDO.
  • Różnorodność oraz zaawansowanie technologiczne układów paliwowych utrudniają serwisom DIESLA osiągnięcie pełnej specjalizacji. Zdolność do naprawy wszystkich produkowanych obecnie systemów wtryskowych to nakłady finansowe przerastające często możliwości właścicieli warsztatu. Mając tego świadomość inwestujemy w rozwój naszego serwisu aby zapewnić możliwie najszersze wsparcie dla mniej wyspecjalizowanych serwisów. Oferujemy pomoc w naprawie i regulacji nowoczesnych układów wtryskowych: VP, Common Rail, UIS, PLD wszystkich producentów ( Bosch, Delphi, Denso, Siemens) przy użyciu stanowisk probierczych Bosch oraz Hartridge.