Blog

Masters Of Motion Delphi Technologies

Blog

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową Delphi Technologies Academy w ramach szerszego projektu wsparcia dla mechaników samochodowych MASTERS OF MOTION.

Platforma e-learningowa Delphi Technologies Academy umożliwia mechanikom dostęp do materiałów szkoleniowych na dowolnym urządzeniu, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, który im odpowiada.

Każdy kurs Delphi Technologies Academy ma na celu zaspokojenie potrzeb szkoleniowych szerokiego grona odbiorców: od początkujących po zaawansowanych mechaników.

Platforma została uruchomiona w języku polskim z 50-cioma modułami; kolejne moduły będą dodawane na bieżąco. Aktualnie główny nacisk kładziony jest na pojazdy hybrydowe i elektryczne, diagnostykę oraz ADAS (zaawansowane systemy wspomagania kierowcy), oferując szereg treści dotyczących takich tematów jak zaawansowane technologie oświetleniowe i techniki ładowania, filmy instruktażowe dotyczące bezpiecznego podnoszenia pojazdów hybrydowych i elektrycznych, a także symulator silnika i szczegółowe przeglądy najnowszych modułów napędowych OE.

Bardziej złożone tematy zostaną odblokowane dopiero po ukończeniu przez użytkowników wszystkich wymaganych kursów podstawowych.

Więcej na naszej stronie dotyczącej szkoleń.